перейти до основного змісту

nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP

21.06.2017
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 13 czerwca 2017 roku w auli Collegium Maius. 11 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
Читати ще o Promocje habilitacyjne WPiA i WSMiP
Kongres ESFRI na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2017
W dniach 19-21 czerwca w Krakowie odbywa się kongres Europejskiego Forum Strategicznego Infrastruktur Badawczych (European Strategic Forum on Research Infrastructures - ESFRI). Uczestnicy ESFRI to eksperci mianowani przez ministrów ds. badań i rozwoju z państw członkowskich UE i krajów stowarzyszonych. Ich spotkania odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu polityki w zakresie infrastruktur badawczych w Europie.
Читати ще o Kongres ESFRI na Uniwersytecie Jagiellońskim
Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.06.2017
Sinologia to kierunek dla tych, którzy chcą połączyć w przyszłości pasję z pracą zawodową. Studia te są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą rozwinąć swoje zainteresowania kulturą Dalekiego Wschodu, jak i dla tych, którzy chcą znajomość języka chińskiego wykorzystać w pracy zawodowej.
Читати ще o Nowe studia na Uniwersytecie Jagiellońskim
Profesor Aleksander Krawczuk obchodzi 95. urodziny

19.06.2017
7 czerwca nestor polskich badaczy starożytności profesor Aleksander Krawczuk obchodził jubileusz 95. urodzin. Z tej okazji 13 czerwca odwiedziła dostojnego Jubilata delegacja Wydziału Historycznego UJ na czele z dziekanem prof. Janem Święchem.
Читати ще o Profesor Aleksander Krawczuk obchodzi 95. urodziny
ERASMUS+ Staff Training Week 2017

19.06.2017
W dniach 19–23 czerwca Dział Współpracy Międzynarodowej UJ jak co roku zaprosił pracowników administracyjnych partnerskich uniwersytetów do debaty na temat rozwoju współpracy międzynarodowej oraz innych aspektów związanych ze współdziałaniem uczelni. W wydarzeniu wziąć mogli udział pracownicy szkół wyższych z krajów należących do Unii Europejskiej, a także tych, które należą do programów ERASMUS+ KA103 i KA107.
Читати ще o ERASMUS+ Staff Training Week 2017