Wydarzenia studenckie

Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast

02.03.2020
28 lutego na Scenie Piast przy ul.Piastowskiej 47 studenci UJ wystawili spektakl muzyczny "Relacja. Kraków - Warszawa". Opowiada on historię kilku pasażerów podróżujących wspólnie pociągiem. Barwni bohaterowie wierszem i piosenką przeprowadzają widzów przez zarówno swoje życie, jak i wszystkie stacje, począwszy od Krakowa Głównego, na Warszawie Wschodniej skończywszy.
więcej o Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast
wydarzenie studenckie rada uczelni

Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

28.06.2019
28 czerwca w Librarii Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste podsumowanie upływającej kadencji Samorządu Studentów UJ. Ogłoszono także nazwisko nowej przewodniczącej tej organizacji - po długich obradach, które toczyły się minionej nocy, na stanowisko wybrana została Marcelina Kościołek. W spotkaniu udział wzięli członkowie kolegium rektorskiego, kanclerz i kwestor UJ.
więcej o Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

29.05.2017
Celem wydarzenia, które odbyło się 26 maja była prezentacja kultur i krajów pochodzenia studentów Centrum.
więcej o Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

Exit room Afryka

26.05.2017
24 maja w jednym z budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Wenecja 2, zrobiło się bardzo ciepło. Jak to możliwe?
więcej o Exit room Afryka
mobilna

Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT

27.02.2017
27 lutego 2017 w Sukiennicach odbyła się gala 8. edycji konkursu INTERSTUDENT dla najlepszych zagranicznych studentów kształcących się na polskich uczelniach. Po raz 3. zwycięzcę w kategorii Najpopularniejszy Student Zagraniczny wskazała także publiczność w drodze głosowania. Wyróżnienie to, jak również nagrodę w kategorii studia magisterskie, otrzymał Omar Al-Obaidi, student kierunku lekarsko-dentystycznego w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM.
więcej o Student UJ CM podwójnie nagrodzony w konkursie INTERSTUDENT