Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ

12.12.2018
Prof. Jacek Popiel, prorektor UJ ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 11 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum UJ. 7 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki UJ
Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej
relacja

Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej

11.12.2018
Promocja książki "Wkład krakowskiego i ogólnopolskiego środowiska prawniczego w budowę podstaw ustrojowych III Rzeczypospolitej (1980-1994). Projekty i inicjatywy ustawodawcze, ludzie, dokonania i oceny", która ukazała się pod redakcją Stanisława Grodziskiego, zgromadziła w Librarii Collegium Maius UJ grono znakomitych prawników, uczestników prac Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych ,,Solidarności" oraz władze rektorskie UJ.
więcej o Jak tworzono podstawy ustrojowe III Rzeczypospolitej
Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]

11.12.2018
Arabskojęzyczny kanał telewizji BBC wyemitował reportaż o badaniach prowadzonych w Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ przez Grupę Badawczą Krystalografii Białek pod kierownictwem dr hab. Grzegorza Dubina umożliwiających lepsze poznanie budowy białek i ich funkcjonowania w ludzkim organizmie, co może znaleźć zastosowanie m.in. w tworzeniu nowych leków.
więcej o Badania MCB UJ nad krystalizacją białek w BBC Arabic [WIDEO]
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

11.12.2018
Prof. Dorota Malec, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość odbyła się 10 grudnia 2018 roku w auli Collegium Novum. 26 promowanych w dwóch grupach złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Armenii odbyli szkolenie na UJ

11.12.2018
8-10 grudnia 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim przeprowadzone zostały warsztaty dla grupy ekspertów ds. zdalnego kształcenia z Ministerstwa Obrony Armenii.
więcej o Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Armenii odbyli szkolenie na UJ