перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Innowacyjny preparat dla ryb

11.12.2018
Naukowcy związani z Uniwersytetem Jagiellońskim opracowali, a następnie opatentowali preparat wykorzystywany w profilaktyce i leczeniu ryb. Środek jest już dostępny na rynku i może być stosowany zarówno u ryb akwariowych, jak i tych przeznaczonych do konsumpcji.
Читати ще o Innowacyjny preparat dla ryb
Szczytny cel po raz szósty połączył studentów UJ i AGH
relacja

Szczytny cel po raz szósty połączył studentów UJ i AGH

10.12.2018
Podczas rozegranego 7 grudnia VI Meczu Charytatywnego, Uniwersytet Jagielloński po raz trzeci w historii pokonał Akademię Górniczo-Hutniczą, tym samym wyrównując ilość turniejowych zwycięstw.
Читати ще o Szczytny cel po raz szósty połączył studentów UJ i AGH
Instytut Stomatologii UJ CM świętował 115. urodziny

10.12.2018
7 grudnia w Muzeum Collegium Maius odbyła się konferencja jubileuszowa z okazji 115. rocznicy utworzenia Instytutu Stomatologicznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
Читати ще o Instytut Stomatologii UJ CM świętował 115. urodziny
Rektor UJ spotkał się z profesorami wizytującymi

10.12.2018
W poniedziałek 10 grudnia odbyło się spotkanie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka z profesorami wizytującymi, którzy obejmą stanowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to już trzecie z serii spotkań, które odbywają się na UJ od początku roku 2018 w ramach nowego programu dla profesorów zagranicznych sfinansowanego przez rektora. Oprócz prof. Nowaka Uniwersytet Jagielloński reprezentowali prof. Adam Jelonek i prof. Piotr Laidler.
Читати ще o Rektor UJ spotkał się z profesorami wizytującymi
Budynki UJ CM przechodzą gruntowną modernizację [ZDJĘCIA]

10.12.2018
W dwóch budynkach Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum (UJ CM) - przy ul. Czystej 18 i Medycznej 9 - trwają prace termomodernizacyjne, których efektem będzie zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i cieplnej, obniżenie emisji gazów cieplarnianych, a także podniesienie walorów estetycznych. To wynik umowy między UJ CM a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisanej w marcu 2017 roku.
Читати ще o Budynki UJ CM przechodzą gruntowną modernizację [ZDJĘCIA]