Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach

Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach

12.02.2018
W dniach od 2 do 4 lutego w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. Na zawodach Uniwersytet Jagielloński reprezentowała 10 osobowa drużyna: 7 zawodników i 3 zawodniczki. Nasi studenci walczyli o medale zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.
więcej o Studenci UJ wywalczyli srebrny medal podczas AMP w szachach
Szpital Uniwersytecki unowocześni oddziały ginekologiczne i neonatologii

12.02.2018
W siedzibie Ministerstwa Zdrowia podpisano kolejne umowy w ramach dofinansowania projektów ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Z tego źródła Szpital Uniwersytecki w Krakowie (SU) otrzyma w prawie 2,8 miliona złotych. Za te pieniądze zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt dla oddziałów endokrynologii ginekologicznej, położnictwa i neonatologii.
więcej o Szpital Uniwersytecki unowocześni oddziały ginekologiczne i neonatologii
Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu
nagrody

Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu

12.02.2018
W ubiegłym tygodniu, podczas noworocznego spotkania członków i partnerów Polsko-Chińskiej Rady Biznesu, ogłoszono zwycięzców 2. edycji konkursu na najlepsze prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin. Wśród 4 najlepszych autorów znalazła się Natalia Ojczyk, studentka Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego (IBiDW UJ).
więcej o Studentka UJ nagrodzona przez Polsko-Chińską Radę Biznesu
Nowa wizytówka Uniwersytetu Jagiellońskiego w internecie

09.02.2018
Strona www.welcome.uj.edu.pl adresowana jest głównie do obcokrajowców, którzy rozważają podjęcie studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim, a także do zagranicznych naukowców planujących pobyt na naszej uczelni.
więcej o Nowa wizytówka Uniwersytetu Jagiellońskiego w internecie
Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ

09.02.2018
Doktor Jakub Szewczyk z Zakładu Psychologii Eksperymentalnej IP UJ został laureatem stypendium indywidualnego Marii Skłodowskiej-Curie (Maria Skłodowska-Curie Individual Fellowships) finansowanego przez Unię Europejską.
więcej o Osiągnięcie doktora Jakuba Szewczyka z Instytutu Psychologii UJ