Studenci UJ pracują nad projektem Ministerstwa Cyfryzacji

16.12.2016
W Stałym Przedstawicielstwie RP przy Unii Europejskiej w Brukseli odbyła się konferencja grupy wyszehradzkiej „The Visegrad Contribution to the EU Digital Single Market”. Wzięli w niej udział studenci z Koła Naukowego Imagine Academy z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, pracujący w ramach płatnego stażu w Centralnym Ośrodku Informatyki przy Ministerstwie Cyfryzacji.
więcej o Studenci UJ pracują nad projektem Ministerstwa Cyfryzacji
Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego

16.12.2016
W piątek 16 grudnia 2016 roku, w auli Collegium Novum odbyło się uroczyste powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wydarzenie to stanowiło okazję dla nowo zatrudnionych pracowników do zapoznania się z władzami UJ, a także do odwiedzenia zabytkowych wnętrz Collegium Novum.
więcej o Powitanie nowych pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego
Certyfikat akredytacyjny Breast Unit dla uniwersyteckiej onkologii

16.12.2016
Poradnia Onkologiczna Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie otrzymała jako 3. tego typu ośrodek w Polsce status jednostki Breast Unit. Efektem audytu przeprowadzonego przez Międzynarodowe Towarzystwo Senologiczne (SIS) jest przyznanie podwójnej certyfikacji - polskiej i międzynarodowej. Jednostka oferuje zintegrowany system diagnostyczno-leczniczy chorób raka piersi i jednocześnie spełnia światowe standardy świadczeń.
więcej o Certyfikat akredytacyjny Breast Unit dla uniwersyteckiej onkologii
"Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum
relacja

"Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum

16.12.2016
W dniach od 12 do 14 grudnia 2016 r. w Państwowym Uniwersytecie w Erywaniu, odbyła się międzynarodowa konferencja "Tools and Methodologies to Boost Internationalization at HEIs", będąca podsumowaniem międzynarodowego projektu "Internationalization Network”, w którym Uniwersytet Jagielloński reprezentowany był przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych.
więcej o "Internationalization Network" - podsumowanie prac międzynarodowego konsorcjum
Nowy Szpital Uniwersytecki już na półmetku

15.12.2016
Trwa budowa nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego - kompleksu budynków, które powstają na 15-hektarowej działce w Krakowie-Prokocimiu. Prace budowlane powinny zakończyć się w kwietniu 2019 roku. Generalnym wykonawcą robót jest konsorcjum firm Warbud SA (lider), VAMED Standortentwicklung und Engineering GmbH&CO KG i Porr Polska SA. Planowana wartość inwestycji wynosi ponad 1,2 miliarda złotych.
więcej o Nowy Szpital Uniwersytecki już na półmetku