Majówka Uniwersytecka 2016
relacja

Majówka Uniwersytecka 2016

14.05.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego już po raz szesnasty zaprosił pracowników i ich rodziny na tradycyjną Majówkę, która odbyła się z okazji Święta Uniwersytetu.
więcej o Majówka Uniwersytecka 2016
Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ
studenci sport

Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ

14.05.2016
Podczas tegorocznych obchodów 652. rocznicy powołania do życia Uczelni, na jednej z najpiękniejszych tras regatowych, w zakolu Wisły pod Wawelem o Puchar JM Rektora UJ rywalizowali przedstawiciele Warszawy, Wrocławia i Krakowa.
więcej o Regaty Ósemek Wioślarskich o Puchar JM Rektora UJ
Wernisaż wystawy "Małe. Ukryty świat Afryki" w Bibliotece Jagiellońskiej
wydarzenie kulturalne

Wernisaż wystawy "Małe. Ukryty świat Afryki" w Bibliotece Jagiellońskiej

13.05.2016
We wtorek 10 maja dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ prof. Bogdan Szlachta dokonał otwarcia wystawy "Małe. Ukryty świat Afryki / Small. Hidden world of Africa". Ekspozycja, którą można podziwiać do 3 czerwca w Bibliotece Jagiellońskiej, przedstawia część zbiorów włoskiego kolekcjonera Pierluigiego Peroniego. Kilka obiektów pochodzi z prywatnej kolekcji Adama Rybińskiego, Macieja Ząbka i Luigi Pezzoli.
więcej o Wernisaż wystawy "Małe. Ukryty świat Afryki" w Bibliotece Jagiellońskiej
UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu
relacja wizyta

UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu

13.05.2016
13 maja 2016 r. UJ odwiedziła delegacja przedstawicieli czołowych uczelni indyjskich oraz specjalistów z dziedziny studiów indyjskich z Uniwersytetu w Oksfordzie.
więcej o UJ gości profesorów z Indii i Oksfordu
Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny
twarze uj

Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny

13.05.2016
Karol Kwinta studiuje na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. W życiu przede wszystkim chce być kreatywny, zarówno w swojej pasji, którą jest bboying, jak i w aktywności zawodowej, którą dzięki wiedzy zdobytej na Uniwersytecie Jagiellońskim właśnie rozpoczyna.
więcej o Karol Kwinta a.k.a. Charlie: tańcz i bądź kreatywny