17.05.2016
1 maja 2016 r. profesor był gościem programu telewizyjnego TVP Kraków "Młodzież Kontra… czyli pod ostrzałem".
więcej o Prof. Zdzisław Mach o członkostwie Polski w UE i przyszłości europejskiej integracji
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego

17.05.2016
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego i Wydziału Filozoficznego
Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
wizyta

Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

16.05.2016
16 maja 2016 r. rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak gościł w Collegium Novum ambasadora Bułgarii Emila Savova Yalnazova.
więcej o Ambasador Bułgarii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

16.05.2016
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 9 maja 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 29 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka
twarze uj

Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka

16.05.2016
Paolo jest studentem pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Filologicznym UJ. Wybrał filologię włoską, ale, jak sam mówi, na studiach zajmuje się dużo większą ilością rzeczy niż tylko studiowaniem. Oto kolejna część z serii „Twarze UJ".
więcej o Paolo Witucki: Studia to nie tylko nauka