Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Delegacja z Uniwersytetu w Trewirze z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Delegacja z Uniwersytetu w Trewirze z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

15.05.2017
15 maja 2017 r. w Collegium Novum UJ gościła delegacja z Uniwersytetu w Trewirze, w skład której weszli prezydent uczelni prof. Michael Jäckel, koordynator współpracy z UJ prof. Alexander Bierich z Wydziału Slawistyki oraz kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej Birgit Roser.
więcej o Delegacja z Uniwersytetu w Trewirze z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem w Nowym Sadzie

UJ rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem w Nowym Sadzie

11.05.2017
11 Maja 2017 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim miało miejsce podpisanie memorandum o współpracy z Uniwersytetem w Nowym Sadzie (Serbia). Wydarzenie to stanowi oficjalny początek współpracy pomiędzy obiema uczelniami, z nadzieją na jej owocny rozwój w najbliższych latach.
więcej o UJ rozpoczyna współpracę z Uniwersytetem w Nowym Sadzie
Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego

27.04.2017
25 kwietnia 2017 r. studenci z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego pod opieką profesorów: Marii Stinii, Michała Baczkowskiego i Stanisława A. Sroki, prodziekana Wydziału Historycznego złożyli wizytę w siedzibie wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego w Wiedniu.
więcej o Studenci historii UJ u wielkiego mistrza Zakonu Krzyżackiego
Przedstawiciele KU Leuven z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Przedstawiciele KU Leuven z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

05.04.2017
4 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z belgijskiej uczelni Katholieke Universiteit (KU) Leuven, której przewodniczył prof. Georges Gielen, prorektor ds. wydziałów ścisłych i technicznych oraz kadry naukowej.
więcej o Przedstawiciele KU Leuven z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chile

Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chile

28.03.2017
W dniach od 18 do 23 marca delegacja, której przewodniczył rektor UJ prof. Wojciech Nowak, a towarzyszyli mu p.o. dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii prof. Kazimierz Strzałka oraz reprezentujący Zespół ds. Internacjonalizacji UJ, p.o. kierownik Katedry Biochemii Lekarskiej UJ CM prof. Piotr Laidler, przebywała z wizytą na Uniwersytecie de Concepción w Chile.
więcej o Delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego z wizytą w Chile