Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 dla badaczki z UJ CM

06.04.2020
Dr Anna Dobrut z Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum została wyróżniona certyfikatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii "Naukowiec przyszłości" za realizację dwóch projektów badawczych.
więcej o Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 dla badaczki z UJ CM

Nagroda dla Wydawnictwa UJ na Poznańskich Targach Książki

13.03.2020
Pierwszego dnia Poznańskich Targów Książki ogłoszono laureatów konkursów organizowanych przez Wydawnictwo Naukowe UAM. Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymała publikacja Aktion gegen Universitäts-Professoren (Kraków, 6 listopada 1939 roku) i okupacyjne losy aresztowanych prof. Ireny Paczyńskiej, która ukazała się w ubiegłym roku nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nagroda dla Wydawnictwa UJ na Poznańskich Targach Książki

Collegium Novum: Nagrody im. ks. Stanisława Musiała wręczone

06.03.2020
Politolog, ekonomista i działacz katolicki prof. Jan Grosfeld oraz sportowiec i twórca projektu "Ludzie, nie liczby" Dariusz Popiela odebrali w auli Collegium Novum Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019. Wyróżnienia otrzymują osoby zasłużone dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. O wyborze nagrodzonych decyduje kapituła, której przewodniczy prof. Wojciech Nowak, rektor UJ.
więcej o Collegium Novum: Nagrody im. ks. Stanisława Musiała wręczone

Profesor Katarzyna Fazan laureatką Krakowskiej Książki Miesiąca

02.03.2020
Tom Kantor. Nie/Obecność dr hab. Katarzyny Fazan, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał tytuł Krakowskiej Książki Miesiąca Marca. W konkursie, który w 1995 roku ustanowił Śródmiejski Ośrodek Kultury, nagradzani są autorzy krakowscy lub książki o grodzie Kraka.
więcej o Profesor Katarzyna Fazan laureatką Krakowskiej Książki Miesiąca
nagrody

Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"

20.01.2020
Już po raz trzeci uhonorowano osoby mające wybitne osiągnięcia w badaniach nad internacjonalizacją, zarządzaniu procesem umiędzynarodowienia, marketingiem za granicą, kształceniu obcokrajowców i działaniach w zakresie dyplomacji akademickiej. W kategorii gwiazda dyplomacji publicznej zwyciężył prof. Adam Jelonek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"