Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa
osiągnięcia

Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa

08.09.2020
Dwoje studentów kierunku International Security and Development na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Esther Staes i Christopher Wijono, zostało nagrodzonych w tegorocznym konkursie CYBERSEC Young Leaders Initiative.
więcej o Studenci WSMiP UJ nagrodzeni w konkursie z dziedziny cyberbezpieczeństwa
Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ
covid

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ

17.08.2020
Badacze z Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ opublikowali w ostatnich tygodniach serię analiz poświęconych sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz jej konsekwencjach, powstałą w wyniku realizacji projektu „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe”. Projekt został sfinansowanych ze środków konkursu SocietyNow!#1 w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Pandemia wirusa SARS-CoV-2 w Polsce okiem naukowców z UJ
Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński

12.08.2020
Ponad 460 młodych ludzi polskiego pochodzenia otrzyma stypendia Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu stypendialnego dla Polonii im. gen. Władysława Andersa - studia I stopnia i studia jednolite magisterskie. Uniwersytet Jagielloński co roku jest jedną z najchętniej wybieranych uczelni przez laureatów.
więcej o Młodzież polonijna chętnie wybiera Uniwersytet Jagielloński
Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty

06.08.2020
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) rozstrzygnęło 9. konkurs w ramach programu Diamentowy Grant, powiększając tym samym grono jego laureatów do ponad 750 osób. W tegorocznej edycji aż 16 z 69 nagrodzonych studiuje w Uniwersytecie Jagiellońskim. Otrzymają oni dofinansowanie na realizację swoich badań w wysokości do 220 tysięcy złotych.
więcej o Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty
Sukces studentów UJ w konkursie IMC 2020

06.08.2020
W dniach 25–30 lipca odbyła się 27. edycja konkursu IMC (International Mathematics Competition for University Students). Choć tegoroczny konkurs z przyczyn epidemiologicznych został zorganizowany zdalnie, wzięła w nim udział rekordowa liczba 546 uczestników z ponad 130 uniwersytetów z całego świata. Wśród nich znalazło się również siedmiu studentów z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Sukces studentów UJ w konkursie IMC 2020