Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Towarzystwo Doktorantów UJ nagrodzone w konkursie PRODOK
nagrody

Towarzystwo Doktorantów UJ nagrodzone w konkursie PRODOK

24.11.2020
Zakończyła się 13. edycja konkursu PRODOK 2020 na najbardziej prodoktorancką uczelnię. Podczas gali finałowej, która odbyła się zdalnie, Towarzystwo Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego (TD UJ) otrzymało nagrodę dla najlepszego samorządu doktorantów w Polsce.
więcej o Towarzystwo Doktorantów UJ nagrodzone w konkursie PRODOK
NAWA dofinansuje umiędzynarodowienie szkół doktorskich na UJ

16.11.2020
Stypendia dla najlepszych doktorantów, szkolenia dla promotorów, kadry i doktorantów z kadrą zagraniczną oraz seminarium z noblistami - to tylko niektóre działania Uniwersytetu Jagiellońskiego, jakie zostaną sfinansowane w ramach programu NAWA "STER - Umiędzynarodowienie szkół doktorskich". Liderem projektu, który skierowany jest do wszystkich doktorantów UJ, jest Szkoła Doktorska Nauk Humanistycznych.
więcej o NAWA dofinansuje umiędzynarodowienie szkół doktorskich na UJ
Świetny występ studentów prawa w konkursie FDI Moot 2020

13.11.2020
Za nami światowe finały konkursu Foreign Direct Investment International Arbitration Moot 2020. Drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego - w składzie: August Adamowicz, Roxana Krzyżowska, Justyna Sikora, Maria Włoskowicz oraz Anna Zymuła - zajęła w nim 3. miejsce na świecie, ustępując jedynie zespołom z Brazylii i Francji. Opiekunem studentów jest mec. Aleksandra Żanowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ.
więcej o Świetny występ studentów prawa w konkursie FDI Moot 2020
Wojewoda apeluje do studentów, by pomogli w walce z COVID-19

10.11.2020
"Głęboko wierzę, że wśród studentów kierunków związanych z medycyną, pielęgniarstwem, naukami przyrodniczymi, fizjoterapią itp. będzie sporo osób odważnych, które podejmą się tego wyzwania" - napisał do studentów wojewoda małopolski Łukasz Kmita, prosząc, by młodzi ludzie zapisali się do pracy jako wolontariusze w powstających szpitalach tymczasowych. Z dokumentem można zapoznać się poniżej.
więcej o Wojewoda apeluje do studentów, by pomogli w walce z COVID-19
Żydowski Instytut Historyczny wyróżnił prace napisane na UJ

03.11.2020
Jury 9. edycji Konkursu im. Majera Bałabana podało tegorocznych laureatów. Żydowski Instytut Historyczny (ŻIH) co 2 lata wyłania w nim, spośród kilkudziesięciu młodych naukowców, autorów najlepszych prac magisterskich i doktorskich o Żydach i Izraelu. Nazwiska wielu z nich są dziś dobrze znane i wysoko cenione w świecie nauki, nie tylko w Polsce.
więcej o Żydowski Instytut Historyczny wyróżnił prace napisane na UJ