Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

osiągnięcie

Zespoły badawcze z UJ nagrodzone w międzynarodowym konkursie

19.12.2019
Narodowe Centrum Nauki poinformowało, że 2 zespoły badawcze z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (WBBiB UJ) znalazły się wśród laureatów konkursu organizowanego przez sieć JPND (EU Joint Programme - Neurodegenerative Disease Research).
więcej o Zespoły badawcze z UJ nagrodzone w międzynarodowym konkursie
osiągnięcie mobilna

Student UJ CM nagrodzony w konkursie na innowacje w kardiologii

17.12.2019
Tomasz Pulanecki, student Wydziału Lekarskiego UJ CM, zwyciężył w konkursie Digital Health "Application of 3D printing, augmented reality/virtual reality in cardiology, interventional cardiology and cardiovascular imaging" zorganizowanym w ramach konferencji New Frontiers in Interventional Cardiology. Uczestniczyli w nim młodzi lekarze i inżynierowie biomedyczni zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami w medycynie.
więcej o Student UJ CM nagrodzony w konkursie na innowacje w kardiologii
osiągnięcie

Kilkadziesiąt małych grantów NCN dla uniwersyteckich badaczy

04.12.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) opublikowało drugie listy rankingowe konkursu Miniatura 3. Program ma wesprzeć naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego NCN. Do grona laureatów dołączyło 29 pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymają ponad 1 mln zł na realizację działań naukowych takich jak badania wstępne, badania pilotażowe, kwerendy, staże naukowe, wyjazdy badawcze i konsultacyjne.
więcej o Kilkadziesiąt małych grantów NCN dla uniwersyteckich badaczy
osiągnięcie

Fizyk z UJ uczestnikiem prestiżowego amerykańskiego grantu

26.11.2019
Międzynarodowe konsorcjum Quantum Information Structure of Spacetime otrzymało prestiżowy grant w wysokości ponad 2 mln dolarów z amerykańskiej Fundacji Johna Templetona. Jednym z głównych wykonawców w projekcie i zarazem jedynym polskim naukowcem w grupie badawczej jest dr Jakub Mielczarek z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Fizyk z UJ uczestnikiem prestiżowego amerykańskiego grantu
osiągnięcie

Ponad 51 mln zł dla naukowców UJ na projekty badawcze od NCN

20.11.2019
Narodowe Centrum Nauki (NCN) ogłosiło wyniki konkursów Opus 17 na projekty badawcze, skierowanego do wszystkich badaczy oraz Preludium 17 na projekty realizowane przez badaczy, którzy jeszcze nie posiadają stopnia naukowego doktora. Na listach rankingowych znalazło się 66 grantów o wartości 51 019 486 zł zgłoszonych przez naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Ponad 51 mln zł dla naukowców UJ na projekty badawcze od NCN

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj