Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

NCBR dofinansuje badania profesor Alicji Hubalewskiej-Dydejczyk

28.08.2019
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum został laureatem 1. konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) w programie ERA PerMed (Personalised Medicine: Multidisciplinary Research Towards Implementation), który skupia się na wsparciu badań związanych z nowoczesnymi metodami opieki nad pacjentem w Europie i na świecie. Program jednoczy wysiłki ponad 30 partnerów z całego świata we współpracy z Komisją Europejską.
więcej o NCBR dofinansuje badania profesor Alicji Hubalewskiej-Dydejczyk
osiągnięcie mobilna

Znamy wyniki 10. programu Lider. Dwa granty dla badaczy z UJ CM

23.08.2019
Anna Dobrut i dr Mateusz Hołda z Wydziału Lekarskiego UJ CM zostali laureatami 10. edycji programu Lider Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Zwycięskie projekty zakładają opracowanie innowacyjnego testu diagnostycznego do wykrywania antygenów wybranych gatunków bakterii wywołujących zapalenie wymion u bydła oraz trójwymiarowej wizualizacji poszczególnych sub-komponentów ludzkiego serca.
więcej o Znamy wyniki 10. programu Lider. Dwa granty dla badaczy z UJ CM

Naukowiec z UJ zrealizuje projekt nagrodzony w konkursie CHIST-ERA

22.08.2019
W międzynarodowym konkursie CHIST-ERA Call 2018, który skupia się na technologiach informacyjnych oraz komunikacyjnych, wyłoniono 10 przedsięwzięć badawczych o łącznym budżecie prawie 9 milionów euro.
więcej o Naukowiec z UJ zrealizuje projekt nagrodzony w konkursie CHIST-ERA
osiągnięcie

Grant na kontynuację międzynarodowych studiów Europubhealth+

07.08.2019
Instytut Zdrowia Publicznego UJ CM otrzymał kolejny grant agencji Unii Europejskiej EACEA (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency). Środki finansowe pozwolą na kontynuowanie w IZP międzynarodowych studiów magisterskich Europubhealth+ European Master in Public Health.
więcej o Grant na kontynuację międzynarodowych studiów Europubhealth+
osiągnięcie

NCN sfinansuje stypendia, projekty i staże młodych naukowców z UJ

01.08.2019
Aż 33 doktorantów z UJ otrzyma stypendia, a 11 młodych naukowców z naszej uczelni uzyska finansowanie prowadzonych przez siebie projektów oraz odbędzie międzynarodowe staże. To efekt rozstrzygniętych przez Narodowe Centrum Nauki konkursów ETIUDA 7 i SONATINA 3.
więcej o NCN sfinansuje stypendia, projekty i staże młodych naukowców z UJ