Wyniki sortowane według etykiety: twarze uj

Piotr Gąsiorek: Krakus na Borneo

Piotr Gąsiorek: Krakus na Borneo

25.07.2016
Piotr, ostatni bohater cyklu „Twarze UJ", to rodowity krakowianin, absolwent V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego. Studiuje na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi. Jak mówi, ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Na pewno poświęci się zoologii.
więcej o Piotr Gąsiorek: Krakus na Borneo
Katarzyna Hromek: Życie w równowadze

Katarzyna Hromek: Życie w równowadze

22.07.2016
Katarzyna studiuje animację społeczno-kulturową w Instytucie Pedagogiki Wydziału Filozoficznego UJ. Obecnie kończy pierwszy rok studiów drugiego stopnia. Interesuje się ekonomią społeczną i ruchem spółdzielczym. Jej pasją jest wspinaczka.

więcej o Katarzyna Hromek: Życie w równowadze
Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę

Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę

20.07.2016
Anna jest studentką pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich na kierunku neurobiologia na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pochodzi z Grudziądza, a do Krakowa przyjechała specjalnie, aby rozpocząć studia w dziedzinie neurobiologii.
więcej o Anna Chrzanowska: W neurobiologii nie ma miejsca na nudę
Jan Sławiński: Życie jak w komiksie

Jan Sławiński: Życie jak w komiksie

18.07.2016
Jest studentem II roku studiów magisterskich na kierunku teksty kultury Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Naukowo zajmuje się kulturą, filmem i komiksem. Od kilku lat prowadzi blog o popkulturze.
więcej o Jan Sławiński: Życie jak w komiksie
Katarzyna Kita: Neurobiologia - pasja realizowania nauki

Katarzyna Kita: Neurobiologia - pasja realizowania nauki

13.07.2016
Katarzyna jest studentką pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku neurobiologia Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Katarzyna Kita: Neurobiologia - pasja realizowania nauki