перейти до основного змісту

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Stanowisko Senatu UJ ws. "Kamionki"
senat kamionka

Stanowisko Senatu UJ ws. "Kamionki"

22.05.2024
Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbyło się 22 maja 2024 r. podjęte zostało stanowisko popierające władze uczelni. Treść poniżej.
Читати ще o Stanowisko Senatu UJ ws. "Kamionki"
Efekty optyczne w magnetycznych materiałach molekularnych

22.05.2024
W prestiżowym czasopiśmie "Chemical Reviews" opublikowana została praca przeglądowa naukowców Wydziału Chemii UJ we współpracy badaczami z uniwersytetów Tokijskiego i w Tsukubie. Autorzy zawarli w niej najważniejsze osiągnięcia w generowaniu i badaniu różnorodnych efektów optycznych w magnetycznych materiałach molekularnych, czyli takich, które oparte są na kompleksach metali i rodnikach organicznych.
Читати ще o Efekty optyczne w magnetycznych materiałach molekularnych
Nowa odsłona Portalu Czasopism Naukowych

21.05.2024
ejournals – Portal Czasopism Naukowych Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego to nowoczesna platforma służąca do publikowania online, prezentacji i rozpowszechniania treści czasopism naukowych z różnych dyscyplin. Obecnie z ejournals współpracuje ponad 110 czasopism naukowych wydawanych przez 25 instytucji. Rocznie notowanych jest ok. 4,5-5 milionów pobrań plików. Czasopisma obecne na portalu są indeksowane w katalogach, bibliografiach, wyszukiwarkach i uznanych naukowych bazach danych (w tym Web of Science, Elsevier, ERIH PLUS, Ebsco, DOAJ, Proquest, CEEOL, Atla, Pubmed, CABI i in.).
Читати ще o Nowa odsłona Portalu Czasopism Naukowych
Stanowisko KRUP w sprawie działań wojennych w Strefie Gazy

21.05.2024
Stanowisko w imieniu Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich podpisała jej przewodnicząca prof. Bogumiła Kaniewska.
Читати ще o Stanowisko KRUP w sprawie działań wojennych w Strefie Gazy
Nowy komunikat władz UJ w sprawie akademików przy ul. Kamionka
kamionka

Nowy komunikat władz UJ w sprawie akademików przy ul. Kamionka

20.05.2024
W związku ze strajkiem okupacyjnym w akademiku "Kamionka" władze Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz kolejny informują, że już 20 kwietnia br. podjęły decyzję o wstrzymaniu kolejnego ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Kamionka w Krakowie.
Читати ще o Nowy komunikat władz UJ w sprawie akademików przy ul. Kamionka