Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Lista wiadomości

Cztery projekty współrealizowane przez UJ CM otrzymały dofinansowanie w ramach ERASMUS+

02.08.2019
Cztery edukacyjne projekty międzynarodowe, w których Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum występuje jako partner – DID-ACT, ELLIPSE, EUROPUBHEALTH+ oraz CLILMED – otrzymały dofinansowanie w ramach programu ERASMUS+.
więcej o Cztery projekty współrealizowane przez UJ CM otrzymały dofinansowanie w ramach ERASMUS+
osiągnięcie

NCN sfinansuje stypendia, projekty i staże młodych naukowców z UJ

01.08.2019
Aż 33 doktorantów z UJ otrzyma stypendia, a 11 młodych naukowców z naszej uczelni uzyska finansowanie prowadzonych przez siebie projektów oraz odbędzie międzynarodowe staże. To efekt rozstrzygniętych przez Narodowe Centrum Nauki konkursów ETIUDA 7 i SONATINA 3.
więcej o NCN sfinansuje stypendia, projekty i staże młodych naukowców z UJ

Badacze z UJ odkrywają mroczne tajemnice podkarpackich lasów

31.07.2019
Naukowcy z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego od 4 lat przywracają pamięć o krwawych walkach z udziałem wielu naszych rodaków, które toczyły się ponad 100 lat temu na polsko-słowackim pograniczu na Podkarpaciu. Znajdujące się tam setki niszczejących obiektów militarnych były do tej pory białą kartą na naukowej i konserwatorskiej mapie regionu. Wkrótce się to zmieni również za sprawą specjalnej aplikacji mobilnej.
więcej o Badacze z UJ odkrywają mroczne tajemnice podkarpackich lasów

Prof. Andrzej Betlej dyrektorem Zamku Królewskiego na Wawelu

29.07.2019
Dr hab. Andrzej Betlej, prof. UJ - obecnie dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie (MNK) - zastąpi prof. Jana Ostrowskiego na stanowisku dyrektora Zamku Królewskiego na Wawelu, który pełni tę funkcję od 30 lat. Z kolei dyrektorem MNK zostanie dr hab. Andrzej Szczerski. Wszyscy trzej są związani z Wydziałem Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zmiany będą obowiązywać od początku przyszłego roku.
więcej o Prof. Andrzej Betlej dyrektorem Zamku Królewskiego na Wawelu
mobilna

Medycyna ekstremalna i medycyna podróży w ofercie UJ CM

29.07.2019
Dwa semestry, blisko 230 godzin zajęć, warsztaty w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kopalni Kowary, Krajowym Ośrodku Medycyny Hiperbarycznej Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni - tak w skrócie można opisać kierunek studiów podyplomowych medycyna ekstremalna i medycyna podróży, który oferuje Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Rekrutacja trwa.
więcej o Medycyna ekstremalna i medycyna podróży w ofercie UJ CM

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj