Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

14.11.2016
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 8 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP
nagrody

Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP

10.11.2016
10 listopada 2016 r. wojewoda małopolski Józef Pilch, w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczył Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej prof. Leah Wortham z Catholic University Columbus School of Law.
więcej o Prof. Leah Wortham nagrodzona Orderem Zasługi RP
Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi

10.11.2016
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Uroczystość miała miejsce 8 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi
O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia
relacja

O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia

09.11.2016
9 listopada 2016 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się konferencja, stanowiąca główną część obchodów XI Dni Jana Pawła II. Hasłem przewodnim tegorocznych wydarzeń było „Miłosierdzie”.
więcej o O Miłosierdziu na uczelni Papieża Miłosierdzia
Jak obchodzono Święto Niepodległości na Uniwersytecie Jagiellońskim

09.11.2016
Pod koniec października 1918 r. doszło w Uniwersytecie Jagiellońskim do dwóch znamiennych wydarzeń. Po pierwsze, w księdze promocji doktorskich Stanisław Estreicher pomiędzy wpisem promowanych na doktorów praw Bertholda Fassa (26 X 1918 r.) i Mojżesza Genzera (31 X 1918 r.) napisał dwa bardzo wymowne słowa: „Finis Austriae”. Po drugie, z Auli Collegium Novum został zdjęty pokaźnych rozmiarów portret cesarza Franciszka Józefa I.
więcej o Jak obchodzono Święto Niepodległości na Uniwersytecie Jagiellońskim