Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Znamy pierwsze wyniki rekrutacji w Uniwersytecie Jagiellońskim

12.07.2021
Uniwersytet Jagielloński zakończył nabór zgłoszeń w podstawowej turze rekrutacji na jednolite studia magisterskie oraz pierwszego stopnia prowadzone w języku polskim dla polskich obywateli. Z przedstawionych przez Dział Rekrutacji na Studia UJ statystyk wynika, że w tym roku chętnych do studiowania na najstarszej polskiej uczelni było blisko 400 osób więcej niż w roku poprzednim.
więcej o Znamy pierwsze wyniki rekrutacji w Uniwersytecie Jagiellońskim
Wyłoniono laureatów Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego

05.07.2021
Już po raz 3. odbył się konkurs o przyznanie Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego celem jest poszukiwanie najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia, stawiających pierwsze kroki w prowadzeniu badań, wyróżniających się osiągnięciami naukowymi, różnorodnymi talentami i zainteresowaniami. W każdej edycji stypendium przyznawane jest nie więcej niż 7 osobom.
więcej o Wyłoniono laureatów Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego
Studenci ISAD UJ autorami artykułu w „European Cybersecurity Journal”
osiągnięcia

Studenci ISAD UJ autorami artykułu w „European Cybersecurity Journal”

01.07.2021
Artykuł Esther Staes i Christophera Wijono – studentów anglojęzycznego kierunku International Security and Development Studies na Wydziale Studiów Politycznych i Międzynarodowych UJ – ukazał się w najnowszym numerze międzynarodowego czasopisma „European Cybersecurity Journal”, poświęconego tematyce cyberbezpieczeństwa.
więcej o Studenci ISAD UJ autorami artykułu w „European Cybersecurity Journal”
Katarzyna Jedlińska przewodniczącą Samorządu Studentów UJ

01.07.2021
Katarzyna Jedlińska, studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ), została nową przewodniczącą Samorządu Studentów UJ na kadencję 2021-2023. Pełnienie obowiązków rozpocznie 1 września br. Zastąpi na tym stanowisku Marcelinę Kościołek.
więcej o Katarzyna Jedlińska przewodniczącą Samorządu Studentów UJ
Ministerialne stypendia dla kilkunastu młodych naukowców UJ

24.06.2021
Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o przyznaniu stypendiów wybitnym, młodym naukowcom. W gronie laureatów konkursu znalazło się 12 osób, które prowadzą badania w Uniwersytecie Jagiellońskim. Będą one otrzymywały stypendia w wysokości 5 390 zł miesięcznie przez okres do 3 lat.
więcej o Ministerialne stypendia dla kilkunastu młodych naukowców UJ