Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Studentka UJ wyróżniona za pracę poświęconą kibicom skoków

19.02.2021
W 3. edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z obszaru socjologii sportu, organizowanego przez Sekcję Socjologii Sportu Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, wyróżnienie otrzymała Agata Stępnik za pracę licencjacką Kult skoków narciarskich - analiza socjologiczna. Praca została przygotowana i obroniona w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (IS UJ) pod opieką naukową dr. hab. Piotra Nowaka, prof. UJ.
więcej o Studentka UJ wyróżniona za pracę poświęconą kibicom skoków
Stypendia Naukowej Fundacji Polpharmy dla doktorantów UJ CM

18.02.2021
Młodzi naukowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum Agnieszka Jankowska, Jakub Fronczek i Michał Wysocki znaleźli się na liście laureatów 8. edycji konkursu o stypendium doktoranckie Naukowej Fundacji Polpharmy przyznawanego najzdolniejszym doktorantom. Jego wysokość wynosi 10 tys. zł.
więcej o Stypendia Naukowej Fundacji Polpharmy dla doktorantów UJ CM
Doktorant z UJ wyróżniony w konkursie o nagrodę im. Schaudera

20.01.2021
Marcin Sroka, doktorant Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (WMiI UJ), uzyskał drugie wyróżnienie w 1. edycji konkursu o Nagrodę im. J. P. Schaudera organizowanego przez Uniwersyteckie Centrum Badań Nieliniowych im. Juliusza Pawła Schaudera w Toruniu. Jury doceniło jego badania dotyczące istnienia i regularności rozwiązań tzw. kwaternionowego równania Monge’a-Ampére’a.
więcej o Doktorant z UJ wyróżniony w konkursie o nagrodę im. Schaudera
Prace obronione na UJ wśród najlepszych debiutów historycznych

15.01.2021
Instytut Pamięci Narodowej poinformował o rozstrzygnięciu 13. edycji Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na "Najlepszy Debiut Historyczny Roku w zakresie historii najnowszej". Wśród autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac doktorskich i magisterskich znaleźli się dr Radosław Budzyński, Monika Maria Makowska, Mateusz Radomski, Tomasz Korban oraz Michał Michniewicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Prace obronione na UJ wśród najlepszych debiutów historycznych
Prace naukowe powstałe na WPiA UJ nagrodzone przez UP RP
nagrody

Prace naukowe powstałe na WPiA UJ nagrodzone przez UP RP

02.12.2020
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (UP RP) ogłosił wyniki 18. konkursu na najlepszą pracę na temat własności intelektualnej. W gronie laureatów znalazło się pięcioro pracowników naukowych oraz studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (WPiA UJ).
więcej o Prace naukowe powstałe na WPiA UJ nagrodzone przez UP RP