O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw
relacja

O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw

21.04.2016
21 kwietnia 2016 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się II Konferencja pt. „Opieka Paliatywna i Hospicyjna – Medycyna, Humanizm, Wolontariat", zorganizowana wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński oraz Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie.
więcej o O opiece nad śmiertelnie chorymi z różnych perspektyw
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

21.04.2016
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość miała miejsce 18 kwietnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziewięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
wizyta

20.04.2016
Rozmowy odbyły się 20 kwietnia w siedzibie Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Wicepremier, któremu towarzyszyła Jadwiga Emilewcz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, przedstawił założenia przyjętego przez rząd w lutym br. „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" w kontekście rozwoju szkolnictwa wyższego.
więcej o Spotkanie krakowskiego środowiska akademickiego z ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim
Otwarto Laboratorium Maxa Plancka
uroczystość

Otwarto Laboratorium Maxa Plancka

20.04.2016
20 kwietnia 2016 r. w siedzibie Małopolskiego Centrum Biotechnologii (MCB) na Kampusie 600-lecia odnowienia UJ uroczyście zainaugurowano działalność Laboratorium Maxa Plancka, utworzonego we współpracy z Towarzystwem Maxa Plancka (Max Planck Geselschaft – MPG).
więcej o Otwarto Laboratorium Maxa Plancka
Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji
konferencja nagrody i wyróżnienia

Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji

19.04.2016
19 kwietnia 2016 roku podczas zorganizowanej przez AGH konferencji „Nowe technologie a niepełnosprawność" w ramach IX Krakowskich Dni Integracji odbyło się uroczyste wręczenie nagród INTEGRALIA.
więcej o Przyznanie nagród „INTEGRALIA" podczas IX Krakowskich Dni Integracji