Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016

26.02.2016
Wyniki konkursu na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej ogłoszono podczas Gali Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016, która odbyła się 26 lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
więcej o Uniwersytet Jagielloński nagrodzony w konkursie Genius Universitatis 2016

Posiedzenie Kapituły Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

22.01.2016
Kapituła obradująca pod przewodnictwem JM Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciecha Nowaka dokonała wyboru laureatów spośród kandydatów nominowanych wcześniej przez Klub Chrześcijan i Żydów „Przymierze".
więcej o Posiedzenie Kapituły Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

15.12.2015
Sukces odniosły także dwie magistrantki z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - III nagrodę w konkursie otrzymała praca Evgeniyi Prikhodko, a wyróżnienie przyznano Iwonie Jakubas.
więcej o Katarzyna Gad z Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój"

StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

15.12.2015
W ubiegły piątek rozstrzygnięto 5. edycję konkursu StRuNa dla najlepszych kół naukowych w Polsce. Statuetki i dyplomy przyznano w pięciu kategoriach: Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku, Opiekun Roku oraz Projekt Roku. Laureatów wyłoniło jury złożone z wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych i byłych członków kół naukowych.
więcej o StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

11.12.2015
Kapituła Nagrody, która obradowała pod przewodnictwem prof. Michała Pułaskiego, podjęła decyzję, że w 15. edycji konkursu spośród siedmiu nominowanych prac nagrodę główną otrzyma praca dr. hab. Andrzeja Dubickiego, zaś nagrodę honorową odbiorą prof. dr hab. Idizi Panic i dr hab. Krzysztof Nowak.
więcej o Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego