Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

Nagroda Inteligentnego Rozwoju także dla dr. Aleksandra Grabca

27.05.2020
Dr Aleksander Grabiec z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (WBBiB UJ) został kolejnym laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kapituła doceniła jego nowatorskie badania nad paradontozą. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się pod koniec listopada podczas 5. Forum Inteligentnego Rozwoju.
więcej o Nagroda Inteligentnego Rozwoju także dla dr. Aleksandra Grabca

Prof. Katarzyna Fazan ponownie nagrodzona za książkę o Kantorze

24.04.2020
Polskie Towarzystwo Badań Teatralnych (PTBT) uznało za najlepszą publikację książkową z zakresu wiedzy o dramacie, teatrze i widowiskach tom Kantor. Nie/Obecność dr hab. Katarzyny Fazan, prof. UJ z Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. To już druga nagroda dla tej publikacji w ostatnim czasie.
więcej o Prof. Katarzyna Fazan ponownie nagrodzona za książkę o Kantorze

Biblioteka Kraków nagrodziła badacza Wydziału Filologicznego

20.04.2020
W kwietniu laureatem Nagrody Krakowska Książka Miesiąca, promującej najciekawsze książki na rynku księgarskim, został dr Michał Milczarek z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wyróżnienie to otrzymał za książkę Donikąd. Podróże na skraj Rosji. Wręczenie nagrody w Klubie Dziennikarzy "Pod Gruszką" przy Bibliotece Kraków odbędzie się w późniejszym terminie.
więcej o Biblioteka Kraków nagrodziła badacza Wydziału Filologicznego

Dwaj fizycy z UJ nagrodzeni przez Polską Akademię Umiejętności

07.04.2020
Dr hab. Bogdan Damski i dr hab. Marek Rams z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego zostali laureatami Nagrody im. Mariana Mięsowicza. Polska Akademia Umiejętności (PAU) przyznała im to wyróżnienie za pracę "Quantum fidelity in the thermodynamic limit" opublikowaną w "Physical Review Letters".
więcej o Dwaj fizycy z UJ nagrodzeni przez Polską Akademię Umiejętności

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 dla badaczki z UJ CM

06.04.2020
Dr Anna Dobrut z Katedry Mikrobiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum została wyróżniona certyfikatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii "Naukowiec przyszłości" za realizację dwóch projektów badawczych.
więcej o Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 dla badaczki z UJ CM