Wyniki sortowane według etykiety: nagrody

Lista wiadomości

nagrody

Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"

20.01.2020
Już po raz trzeci uhonorowano osoby mające wybitne osiągnięcia w badaniach nad internacjonalizacją, zarządzaniu procesem umiędzynarodowienia, marketingiem za granicą, kształceniu obcokrajowców i działaniach w zakresie dyplomacji akademickiej. W kategorii gwiazda dyplomacji publicznej zwyciężył prof. Adam Jelonek z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Profesor Adam Jelonek z nagrodą "Gwiazda umiędzynarodowienia"

Rektor UJ nagrodzony za zasługi dla rozwoju Instytutu Konfucjusza

11.12.2019
10 grudnia podczas zamknięcia International Chinese Language Education Conference rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak otrzymał nagrodę honorową za zasługi dla utworzenia i ciągłego wsparcia Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie", które jest jednostką popularyzującą kulturę Państwa Środka.
więcej o Rektor UJ nagrodzony za zasługi dla rozwoju Instytutu Konfucjusza

Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019 dla UJ CM

03.12.2019
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum (UJ CM) został nagrodzony w konkursie Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019. Nagrody wręczono podczas gali 4. edycji konferencji "Polskie uczelnie w światowej perspektywie. Rankingi a strategiczne zarządzanie szkołą wyższą", która odbyła się 2 grudnia w Warszawie. Pamiątkową statuetkę w imieniu władz najstarszej polskiej uczelni odebrał prorektor ds. CM prof. Tomasz Grodzicki.
więcej o Elsevier Research Impact Leaders Awards 2019 dla UJ CM
nagrody

Kraków docenił osiągnięcia uniwersyteckich uczonych [ZDJĘCIA]

21.11.2019
Zespół autorski prof. Renaty Przybylskiej, Zespół Biologii Chemicznej i Projektowania Leków prof. Tadeusza Holaka oraz dr Andrzej Nowakowski zostali laureatami Nagrody Miasta Krakowa 2019. Uroczystość wręczenia pamiątkowych medali i dyplomów odbyła się 21 listopada w Teatrze Variètè.
więcej o Kraków docenił osiągnięcia uniwersyteckich uczonych [ZDJĘCIA]

Towarzystwo Lekarskie Krakowskie nagrodziło badacza z UJ CM

20.11.2019
W Domu Lekarskim wręczono Nagrodę Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego. Jej laureatem został dr Tomasz Tokarek z II oddziału klinicznego kardiologii oraz interwencji sercowo-naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego. Wyróżnienie przyznano za pracę doktorską "Przezskórna implantacja zastawki aortalnej i małoinwazyjne techniki leczenia stenozy aortalnej - wyniki odległe, powikłania, czynniki rokownicze i ocena jakości życia".
więcej o Towarzystwo Lekarskie Krakowskie nagrodziło badacza z UJ CM